Atoms/icons/24/grey/info-24
Od 1. 8. 2022 už nie je potrebné zasielať prihlášku pre novorodenca do zdravotnej poisťovne. Jeho poistenie vzniká automaticky v rovnakej poisťovni ako je poistená matka. 
Zisti viac.
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Prevzali sme si Zlatú mincu za najlepšie cestovné poistenie za rok 2022

ocenenie Zlatá minca
Zlatá minca je transparentná súťaž, v ktorej nezávislá porota každý rok oceňuje finančné produkty na slovenskom trhu.
ocenenie Zlatá minca

Odborná porota súťaže každoročne, už od roku 2005, hlasuje v tridsiatich piatich produktových a troch samostatných kategóriách.

Porotu tvoria ekonomickí novinári a novinárky, zástupcovia vysokých škôl, finančných serverov, finančných sprostredkovateľov, profesijných asociácií, tvorcovia a tvorkyne projektov finančnej gramotnosti, autorky a autori kníh, advokátky a advokáti, či aktuárky a aktuári (poistné matematičky a matematici). 

Každý člen alebo členka poroty vyberá tri najlepšie produkty v kategórii, v ktorej má odborný názor. Odporúčanými kritériami výberu sú kvalita, zaujímavosť a využiteľnosť produktov pre čo najširšiu skupinu populácie. 

Veľmi si vážime názor odbornej verejnosti a klientov v porote, ktorí ocenili našu prácu. Naše uznanie a poďakovanie patrí hlavne kolegyniam a kolegom z tímu cestovného poistenia, pod vedením Juraja Chochola a Marcely Kukučkovej, ktorí stále pracujú inovovaní produktu.

Bez skvelého tímu, ktorý aj napriek ťažkým cestovateľským časom v posledných dvoch rokoch vylepšoval tento produkt, by to nebolo možné.

Záznam z odovzdávanie tohtoročných cien si môžete pozrieť vo videu (od 1:30:00).

Martina Harsanyiova

Share on facebook
Share on twitter

Pomohla ti táto odpoveď?

Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Na prepoistenie do Union zdravotnej poisťovne vám zostáva

  • 00 dní
Prejdite do zdravotnej poisťovne s dlhodobo najspokojnejšími poistencami.