Zdieľať

Prevzali sme si Zlatú mincu za najlepšie cestovné poistenie za rok 2022

ocenenie Zlatá minca
Zlatá minca je transparentná súťaž, v ktorej nezávislá porota každý rok oceňuje finančné produkty na slovenskom trhu.
ocenenie Zlatá minca

Odborná porota súťaže každoročne, už od roku 2005, hlasuje v tridsiatich piatich produktových a troch samostatných kategóriách.

Porotu tvoria ekonomickí novinári a novinárky, zástupcovia vysokých škôl, finančných serverov, finančných sprostredkovateľov, profesijných asociácií, tvorcovia a tvorkyne projektov finančnej gramotnosti, autorky a autori kníh, advokátky a advokáti, či aktuárky a aktuári (poistné matematičky a matematici). 

Každý člen alebo členka poroty vyberá tri najlepšie produkty v kategórii, v ktorej má odborný názor. Odporúčanými kritériami výberu sú kvalita, zaujímavosť a využiteľnosť produktov pre čo najširšiu skupinu populácie. 

Veľmi si vážime názor odbornej verejnosti a klientov v porote, ktorí ocenili našu prácu. Naše uznanie a poďakovanie patrí hlavne kolegyniam a kolegom z tímu cestovného poistenia, pod vedením Juraja Chochola a Marcely Kukučkovej, ktorí stále pracujú inovovaní produktu.

Bez skvelého tímu, ktorý aj napriek ťažkým cestovateľským časom v posledných dvoch rokoch vylepšoval tento produkt, by to nebolo možné.

Záznam z odovzdávanie tohtoročných cien si môžete pozrieť vo videu (od 1:30:00).

Martina Harsanyiova

AKTALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.