Atoms/icons/24/grey/info-24
……………
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Vianočné zbierky a stromček prianí 2023

stromček priani v Unione
Tak ako aj po minulé roky, aj tento rok spoločne rozžiarme Stromček prianí a vyčarme úsmev na tvárach detí a seniorov. Obdarovanie poteší nielen toho, kto darček dostane, ale aj toho, kto ho s láskou vybral a druhého obdaroval.
stromček priani v Unione
V článku si prečítate:

Odovzdajme teda aj my trocha lásky tým, ktorí jej majú nedostatok a pomôžme im aspoň maličkým gestom spríjemniť to najkrajšie obdobie v roku.

Koho môžete obdarovať?

Obdarovať môžete deti z krízového strediska/občianskeho združenia DOMOV – DÚHA, ktoré si pripravili svoje vianočné priania. Okrem priania sa o deťoch dozviete bližšie informácie, koľko majú rokov, čo ich baví a čomu sa venujú. Darček, prosíme, zabaľte a napíšte naň, pre ktoré dieťa je určené. V prípade, že ste sa nestihli zapísať a chceli by ste spríjemniť Vianoce niektorému z detí, pokojne môžete. Môžete vybrať darček, ktorý nebol v prianí, ale potešil by na základe popisu, ktorý k sebe deti uviedli.

Darčeky pre deti je potrebné odovzdať najneskôr do 8. decembra 2023.

Druhou skupinou ľudí, ktorých chceme obdarovať sú seniori a seniorky v domovoch dôchodcov. Pripojiť sa spolu s nami môžete k projektu Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok? Pri zozname, do ktorého sa môžete zapísať nájdete tipy, čo vložiť do krabičky. Každá krabička musí obsahovať týchto sedem maličkostí – niečo sladké, slané, teplé, mäkké, voňavé, niečo na zábavu a niečo zo srdca. Krabičky obaľte baliacim papierom (zvlášť vrch a zvlášť spodok) alebo môžete darčekovú krabicu kúpiť a napíšte na ň,u pre koho je určená.

Krabičky pre babičky a deduškov je potrebné odovzdať najneskôr do 30. novembra 2023.

Tretia zbierka, do ktorej sa môžete zapojiť, je Zbierka pre Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov v Stupave. Na  štvrtom poschodí nájdete pri kávovaroch krabicu, do ktorej môžete vložiť váš dar pre seniorov a seniorky: kávu, sladkosti či piškóty. Nemusí ísť o nič veľké, aj malé balenie keksíkov za pár centov niekoho poteší! Zbierka prebieha do 27. novembra 2023 a do spomínaného zariadenia ju odnesiem 28. novembra 2023 na Giving Tuesday.

Ako môžem obdarovať?
Pripravili sme tabuľku, kde nájdete všetky informácie a postup. Zabalené darčeky, prosíme, odovzdajte na HR oddelení.

Prispejme troškou dobra aj my a pomôžme či už deťom alebo seniorom stráviť najkrajšie sviatky roka o trochu príjemnejšie.

Ďakujeme, že spoločne pomáhame tým, ktorí našu pomoc potrebujú.

Martina Harsanyiova

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

  • iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus. 

Naše ambície v oblasti vedenia spoločnosti

Vykonávať naše podnikanie v transparentným a udržateľným spôsobom

  • Udržateľné investície a obchodné operácie.
  • Voľba obchodných partnerov, ktorí tiež kladú dôraz na udržateľnosť.
  • Prevádzkovať naše podnikanie transparentným a udržateľným spôsobom.
  • Chrániť informácie a dáta našich klientov a partnerov pred ich zneužitím tým, že zabezpečujeme bezpečnosť našich digitálnych riešení a služieb.
  • Budovať otvorenú, inovatívnu a etickú korporátnu kultúru.
  • Prevencia a odhaľovanie korupcie a úplatkárstva prostredníctvom školeného interného tímu.
  • Vyžadovanie tohto prístupu aj od partnerov formou zmluvných dojednaní.