Zdieľať

Účet na rok zadarmo, alebo pôžička bez úrokov v mBank pre všetkých v Unione

V spolupráci s mBank sme pre všetkých v Unione pripravili špeciálnu ponuku. Ak ste našim klientom a potrebujete požičať peniaze, alebo ak si chcete svoje financie spravovať online, bez zbytočných poplatkov, máme pre vás skvelé správy.

 

V mBank vám do 14.4.2019 vybavíme pôžičku bez úrokov, alebo účet na rok bez poplatkov.

Prvá mPôžička Plus bez úroku

Nenechajte si uletieť svoje sny! Kúpte si vysnívanú dovolenku alebo bezkonkurenčnú mPôžičku použite na čokoľvek iné, teraz navyše s výhodnejšími podmienkami.

Výhody pre klientov Union:

  • úrok: 0 % p.a.
  • výška úveru: od 350 do 1500 EUR
  • doba splatnosti: 12 alebo 24 mesiacov
  • poplatok: 1,5 % z výšky úveru
  • jedná sa o vašu prvú pôžičku v mBank

 

Požiadajte si o svoju prvú mPôžičku Plus bez úroku do 14.4.2019 a využite túto špeciálnu ponuku.

Unikátnu mPôžičku možu klienti Union poisťovňe a poistenci Union zdravotnej poisťovne ziskať bez úroku iba prostredníctvom online žiadosti, ktorú nájdete na Moja prvá mPôžička bez úroku.

Bežný účet mKonto a Zlatá mKarta na prvý rok zdarma

Zriaďte si účet mKonto, ktorý môžete využívať bez poplatku. Teraz k nemu získate navyše prémiovú debetnú kartu – Zlatú mKartu – na celý 1 rok zadarmo.

Výhody Zlatej mKarty:

  • neobmedzené výbery zo všetkých bankomatov v SR aj zahraničí úplne zadarmo
  • zľavy až 50 % u partnerov programu Mastercard Elite
  • ďalšie exkluzívne výhody vrátane vstupu do letiskových salónikov Mastercard v Prahe, Viedni a Bratislave zadarmo
  • peniaze späť z každej platby platobnou kartou u obchodníkov v programe Mastercard Priceless Specials s automatickou registráciou

Požiadejte o mKonto so Zlatou mKartou do 14.4.2019 a získate túto prémiovú kartu na 1 rok zadarmo, najdlhšie do 30.4.2020.

Účet mKonto so Zlatou mKartou na prvý rok zadarmo môžu klienti Union poisťovňe a poistenci Union zdravotnej poisťovne ziskať iba prostredníctvom online žiadosti, ktorú nájdete na Môj účet mKonto a Zlatá mKarta na rok zadarmo.

Union Poisťovňa

Share on facebook
Share on twitter

Pomohla ti táto odpoveď?

Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.