Atoms/icons/24/grey/info-24

Od 1. 7. 2022 nebude možné na našich pobočkách platiť za poistenie v hotovosti. Zmena sa netýka poistenia pre cudzincov a cestovného poistenia.

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Darčeková poukážka v hodnote 40 eur na nákup potrieb pre každé bábätko

Každý novorodenec od nás k preukazu poistenca automaticky dostane darčekovú poukážku v hodnote 40 eur na nákup v eshope Mimulo.sk. Použiť ju môžete na čokoľvek, čo potrebujete – či už to bude kozmetika, oblečenie alebo hračky.
Novorodenecké potreby Mimulo
Novorodenecké potreby Mimulo

Čo od nás dostanete?

Nejedného rodiča prekvapí, koľko plienok, kozmetiky, oblečenia, či pomôcok potrebuje jedno malé bábätko. Preto vám radi s týmito výdavkami aspoň z časti pomôžeme.

Každému bábätku poistenému u nás, pošleme spolu s jeho novým preukazom poistenca aj darčekovú poukážku. Nakúpte s ňou na mimulo.sk čokoľvek, čo potrebujete a ušetrite. Čo všetko od nás a mimulo.sk dostanete:

Čo treba splniť?

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.
Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Hodnota vášho bývania medziročne stúpla o 18 %.
A čo vaša poistka?

Ak je poistná suma nižšia ako hodnota majetku, v prípade škodovej udalosti sa môže stať, že vyplatená poistná suma vám nebude stačiť na úplnú obnovu poistenej veci. 

Zistite, koľko by vás stálo poistenie nehnuteľnosti pri jej aktuálnej hodnote.