Ako získam príspevok 100 eur na zuby ročne?

Postup pre dospelého poistenca:

Po návšteve zmluvného zubára jednoducho v online pobočke vyplníte žiadosť o príspevok spolu s daňovým dokladom o úhrade za ošetrenie u zubára (doklad z registračnej pokladne, z virtuálnej registračnej pokladne, faktúra). V prípade dentálnej hygieny je potrebné priložiť aj potvrdenie o absolvovaní dentálnej hygieny. Ak ste minulý rok absolvovali preventívnu prehliadku u nezazmluvneného zubára, pripojte, prosím aj toto potvrdenie. Ak ste ju absolvovali u zazmluvneného zubára, systém ju od vás nebude pýtať.

Pre zjednodušenie sme pre vás pripravili aj prehľadný postup k žiadosti o príspevok.

Postup pre dieťa:

Ak chcete požiadať o Príspevok 100 eur na zuby pre vaše dieťa, musí byť splnená podmienka, že dieťa je už poistencom Union zdravotnej poisťovne a vy, ako rodič, máte minimálne podanú prihlášku k nám. Ak ešte nie ste našim poistencom, neváhajte a pridajte sa k nám cez Online prihlášku. O Príspevok 100 eur na zuby žiada rodič, alebo zákonný zástupca cez konto dieťaťa v Online pobočke. Ak ešte vaše dieťa nemá vytorené konto v Online pobočke, stačí urobiť jednoduchú registráciu.

Pre zjednodušenie sme pre vás pripravili prehľadný postup ako požiadať o príspevok 100 eur v Online pobočke.

Pomohla ti táto odpoveď?