Atoms/icons/24/grey/info-24
Od 1. 8. 2022 už nie je potrebné zasielať prihlášku pre novorodenca do zdravotnej poisťovne. Jeho poistenie vzniká automaticky v rovnakej poisťovni ako je poistená matka. 
Zisti viac.
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Exkluzívna zľava na elektrické zubné kefky

Všetci naši poistenci, či už noví alebo dlhodobí, môžu teraz získať novú elektrickú kefku od Oral-B v 70 % až 100 % exkluzívnej zľave. S kvalitnou starostlivosťou o vaše zuby bude váš úsmev ešte žiarivejší.
Oral B zlavy na kefky

Čo od nás dostanete?

Dobrá ústna hygiena je základom prevencie zubných kazov a zdravého chrupu. Chceme dopriať kvalitnú starostlivosť o zuby všetkým našim poistencom a poistenkám a preto sme sa spojili s celosvetovým lídrom na trhu so zubnými kefkami, značkou Oral-B, ktorá okrem manuálnych či elektrických kefiek pre deti i dospelých vyrába aj zubné pasty, ústne sprchy a medzizubné produkty. 

Spolu so značkou Oral-B vám prinášame exkluzívne zľavy:

Čo treba splniť?

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.
Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Na prepoistenie do Union zdravotnej poisťovne vám zostáva

  • 00 dní
Prejdite do zdravotnej poisťovne s dlhodobo najspokojnejšími poistencami.