Zdieľať

Asistenčné služby sú pomocníkom na cestách doma aj v zahraničí

Nech sa vyberiete autom kamkoľvek, v núdzi pomoc istotne oceníte. Asistencia, to nie je iba odťah auta. Prečítajte si, ako vám pri nehode alebo poruche pomôžeme a získajte prehľad o asistenčných službách k povinnému či havarijnému poisteniu.

Nech sa vyberiete autom kamkoľvek, v núdzi pomoc istotne oceníte. Asistencia, to nie je iba odťah auta. Prečítajte si, ako vám pri nehode alebo poruche pomôžeme a získajte prehľad o asistenčných službách k povinnému či havarijnému poisteniu.

Na akom území platia asistenčné služby?

Asistenčné služby k poisteniu auta môžete využiť na celom Slovensku, ale aj v zahraničí. Pomoc na cestách sa totiž určite zíde v núdzi aj pri cestovaní na letnú dovolenku k moru či na zimnú lyžovačku.

Aké služby sú zahrnuté v asistenčných službách?

Spoľahnite sa na asistenčné služby v prípade dopravnej nehody, poruchy auta alebo aj krádeže. Asistencia však nie je poskytnutá iba v týchto prípadoch. Vždy vám pomôžeme pri defekte či vybitej batérii, a to až do sumy 150 EUR.

Vybrali sme pre vás zopár praktických príkladov, ako vám na cestách pomôžeme. Celý rozsah asistenčných služieb nájdete na stránke Doplnkové poistenie k PZP a havarijnému poisteniu a v letáku.

Pri nehode zaplatíme až 2 hodiny prác mechanika a náklady na jeho výjazd alebo vás odtiahneme do servisu. Na Slovensku je odťah bez obmedzenia, v zahraničí až do sumy 1 000 EUR za odťah. Ak sa vám stane nehoda a auto je nepojazdné, poskytneme vám až na 3 dni náhradné auto.

Pri poruche vám zabezpečíme dodanie náhradných dielov až do sumy 200 EUR prípadne vás odtiahneme, a to do vzdialenosti 100 km doma aj v zahraničí.

Pri krádeži auta vám až na 3 dni poskytneme náhradné auto.

Ako si kúpiť asistenčné služby?

Keďže ide o doplnkové poistenie k poisteniu auta, asistenčné služby si viete prikúpiť k aspoň jednému hlavnému poisteniu, ako je napríklad havarijné poistenie alebo PZP.

Náš tip:  

Využite limitovanú akciovú ponuku a kúpte si asistenčné služby k poisteniu auta so zľavou 25 %. Ponuka platí iba pri poistení vozidla online do 15. septembra.
Cena je automaticky znížená. Poistite sa výhodne ešte dnes so začiatkom poistenia hoci aj o 90 dní.

Ako využiť asistenčné služby?

Asistenčné služby poisťovňa zabezpečuje v spolupráci s asistenčnou službou EuroCross Assistance. Vždy po vzniku asistenčnej udalosti najprv telefonicky kontaktujte službu zo Slovenska na tel.čísle: 0850 111211 alebo +421 2 2081 1811 a zo zahraničia na tel.čísle: +420 296 339 644.

Príklad: Neprivolávajte si odťah sami v prípade poruchy, zavolajte na číslo 0850 111211 a my odťahovku objednáme za vás.

Union Poisťovňa

Share on facebook
Share on twitter

Pomohla ti táto odpoveď?

Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.